Günümüzde organizasyonun ve reklamın firmalar ve kurumlar açısından kurumsal kimliği yansıtmak, prestij kazanmak ve firmaların yada kurumların pazardaki paylarını arttırmaları doğrultusunda ki önemleri göz ardı edilemez. Buna bağlı olarak kim tarafından, nasıl yapıldıkları önemlidir.

Biz Tılsım Organizasyon olarak; etik ölçü ve disiplinlerden taviz vermeden, kurumsal hizmetler alanının; modern, özellikli ve bilimsel metotlarını, tasarım gücü ve sanatsal bakış açısıyla birleştirerek, hizmet verdiğimiz seçkin kurum ve kişilerle paylaşmaktayız.

2004 yılından bu yana ilk gün ki heyecanımızı kaybetmeden, uzman, dinamik ve çözüm odaklı kadromuzla en iyiyi ve en başarılıyı ortaya koymaya çalıştık.

Tılsım Organizasyon, kuruluşundan bu yana bulunduğu nokta ile asla yetinmeyerek, daha yüksek hedeflere ulaşmanın yollarını sürekli araştırmış ve araştırmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz;

Bir organizasyonun başarısının detaylarda olduğunun bilincinde , bilgi ve deneyimlerimizle dürüst, güvenilir ve mükemmeliyetçi anlayışa bağlı kalarak, yerel ve ulusal düzeyde öncü ve örnek bir kuruluş olmaktır.